Ženská sila dokáže zázraky. Rezervujte si v prvý októbrový večer čas pre seba. Kto viac pochopí ženu ako žena? Držme spolu!

Chcete si oddýchnuť, vypnúť z celého týždňa a načerpať nové sily? A k tomu ešte aj podporiť dobrú vec? Stačí málo. Sami to poznáme. Niekedy jedno slovo. Jeden úsmev. Jedna akcia, kde sa spojí komunita Akčné ženy.

Myslíte si, že postavenie žien na trhu práce je jednoduché? Že to majú také isté ako muži? Našťastie, spoločnosť si túto skutočnosť stále viac uvedomuje a robí mnohé aktivity k zlepšeniu postavenia žien na pracovnom trhu. Aj Karpatská nadácia, pôsobiaca na Slovensku už 27 rokov aktívne podporuje komunity, poskytuje finančnú podporu, vzdelávanie, či poradenstvo tým, ktorí ho potrebujú. Aj vďaka spoločnosti Answear.sk a tým, ktorí podporia event a kúpia si oblečenie z kolekcie GIRL POWER, bude môcť Karpatská nadácia pomáhať ešte vo väčšej miere. Celý výťažok z predaja vstupeniek venujú Akčné ženy nadácii na vzdelávacie aktivity.

Čo treba spraviť? Stačí prísť. Piatok, 1. októbra 2021 do HUBHUB Bratislava. Ak je niekomu Bratislava príliš od ruky, je možné sa zúčastniť sa aj cez live stream. Vstupenky sú v hodnote 14 eur , v prípade live streamu 5 eur tu. Skvelou správou je, že celý výťažok vstupného a zároveň aj z novej kolekcie Answear.lab GIRL POWER poputuje do Karpatskej nadácie.

Program je viac ako zaujímavý, nudiť sa isto nebudete. Ako sa dá učiť aj bez tabule a inšpirovať tisícky žiakov? Ako prekonať sám seba? Ako sa dá ponoriť do hĺbky 85 metrov na jeden nádych? Odpoveď poskytnú inšpiratívne ženy, spíkerky a ambasádorky projektu Katarína Linczényiová, Sandra Sviteková a Monika Belmechri. Nebude chýbať ani beauty kútik s Mary Kay, welcome drink, lahodné víno a ochutnávky od vinárstva Pavelka a jedinečné predstavenie novej kolekcie GILR POWER od Answear.sk počas mini módnej prehliadky. Každú návštevníčku čaká milý darček od Akčných žien.

Žena, s tretím najhlbším ponorom na svete, to je Katarína Linczényiová. Mentorka mentálnej reziliencie a stres manažmentu, leadership koučka, motivačná spíkerka a bývalá profi atlétke v športe freediving, ktorá v roku 2013 dosiahla tretí najhlbší ženský ponor na svete v disciplíne s plutvou, a to neuveriteľných 85 metrov na jeden nádych.Ako sa Katka dostala od extrémneho športu k riešeniu mentálneho zdravia ostatných? Vďaka extrémnym výkonom v športe odovzdáva Katka svoje poznatky o zvládaní stresu, work-life balance a mnohé iné.

Inšpiratívna učiteľka, ktorá učí bez tabule. Sandra Sviteková, vyštudovaná učiteľka, ktorá si prostredníctvom svojich náučných YouTube videí s historickou a filozofickou tematikou, získala pozornosť celej mladej generácie. Jej kanál Dejepis Inak má v súčasnosti neuveriteľných 164 tisíc odberateľov. Svojou prácou inšpiruje ostatných a snaží sa prebúdzať lásku k dejinám. Ako to robí? Ako vie učiť aj bez tabule a zaujímavou formou?

Príďte, počúvajte, pýtajte sa, dozviete sa.