Nová kampaň Avonu fotená v Prahe. Na Karlovom moste voňala novinka TTA THE MOMENT, uchováva spomienky a emócie. Spoločnosť Avon, jednotka medzi parfumérskymi spoločnosťami, opäť prichádza s jedinečnou vôňou, ktorá ovládne tohtoročný vianočný trh.

TTA THE MOMENT – Exkluzívna vôňa vytvorená na zvečnenie okamihu! Uchovajte si svoje výnimočné okamihy navždy s novým radom TTA.

Spoločnosť Avon, jednotka medzi parfumérskymi spoločnosťami, opäť prichádza s jedinečnou vôňou, ktorá ovládne tohtoročný vianočný trh. Vlastne nie s jednou, ale hneď s dvoma – TTA THE MOMENT pre neho a pre ňu sú jedinečné parfémy, za ktorých vývojom stojí hviezdne partnerské duo Olivier Cresp a Sebastien Cresp, na ktorých talent sa už roky spoliehajú značky ako Yves Saint Laurent, Dior, Dolce and Gabbana či Nina Ricci.

Táto dvojica parfumérov stojí aj za mnohými vôňami z rodiny TTA, vrátane pôvodnej Today Tomorrow Always, ktorú navrhli pred takmer 20 rokmi.

V novej modernej verzii príbehu lásky, Today Tomorrow Always The Moment, spájajú obe vône spoločné srdce tak, ako to u zamilovaných párov zvyčajne býva. Srdcom TTA THE MOMENT prúdi horkosladký neroli, čiže pomarančový kvet.

V týchto dvoch vôňach sa používa mimoriadne drahý a koncentrovaný olej neroli, ktorý bol v stredoveku drahší ako zlato! V dámskej verzii ju majstrovsky dopĺňa krémová magnólia a dlhotrvajúca ambra. Pánska vôňa je obohatená o korenistú levanduľu a akcent dlhotrvajúceho cédru.

Cieľom týchto vôní a jedinečného konceptu ich kombinácie bolo uchovať emócie a spomienky – preto sú parfémy TTA THE MOMENT vytvorené z nadčasových ingrediencií, ktoré sú známe svojou schopnosťou evokovať najkrajšie okamihy vášho života.

Náš tip na dokonalý darček v červenej darčekovej taštičke ako súčasť setu v cene 23, 90€:

TTA The Moment for Her EDP 50 ml

TTA The Moment for Her EDP 10 ml

TTA The Moment Telový krém 150 ml