Viete, že až 70% výskumníkov v Avone predstavujú ženy? Nikto predsa nepozná ženy lepšie, než ženy samotné. Avon prichádza s novinkami, ktorým sa jednoducho nedá odolať.

Poznáte ružovú vodu? Vyrába sa destiláciou vzácnej ruže damašskej a je to hotový poklad pre všetky tipy pleti. Medzi blahodarné účinky patrí hydratácia, regenerácia, dokonalé osvieženie a navyše sa dokáže postarať aj o upokojenie spálenej pokožky slnkom či citlivej pokožky po holení. Spoločnosť Avon teraz prichádza s novým radom Avon Care, ktorý obsahuje nielen ružovú vodu, ale aj vitamín E – známy aj ako „elixír mladosti“ a vyživujúce bambucké maslo.

Z

Vo vašej dennej rutine by určite nemala chýbať hydratácia. Doprajte si po sprche poriadnu dávku starostlivosti a vaša pokožka sa vám zaručene poďakuje.

Pleťové sérum Anew napomáha stimulovať tvorbu nielen kolegénu typu III, ktorý vytvára štruktúru pleti, ale aj kolagénu typu I – ten túto štruktúru spevňuje. Výsledkom podpory tvorby týchto 2 typov kolagénu je obnovenie a omladenie pleti už za 7 dní*. Vďaka obsahu prelomovej technológie podporuje aj tvorbu niacínamidu, ktorému vďačíme za viditeľné výsledky v boji proti vráskam. Sérum počas 7 dní redukuje vrásky, zlepšuje pevnosť, obnovuje

Maličkosti, na ktorých záleží

Unikátne Avon výrobky s označením stužky či nekonečna sa stali neoddeliteľnou súčasťou doplnkov mnohých žien. Práve tie sú totiž dôkazom dlhodobej snahy spoločnosti podporovať ženy, ktoré to potrebujú najviac. Avonu sa podarilo tieto dôležité iniciatívy v minulom roku podporiť sumou až  65 000 €. Ak sa rozhodnete pre kúpu Avon výrobkov s označením nekonečna, vyjadríte tak podporu projektu krízovej linky pre obete domáceho násilia. Kúpou výrobkov s označením stužky zas vyjadríte podporu občianskym združeniam či neziskovým organizáciám bojujúcim proti rakovine prsníka. Podporte inšpiratívne projekty a obdarujte seba i svojich blízkych žiarivou maličkosťou, ktorá má zmysel.