Buďte o plus bližšie k vášmu cieľu

V dnešnej uponáhľanej dobe hľadá každý z nás spôsob, ako sa vysporiadať s nadmernou dávkou stresu a únavy. Dokázať sa sústrediť v práci, podať výkon pri športovej aktivite, ale  zároveň aj vedieť „vypnúť“ a kvalitne zrelaxovať je výzva, na ktorú dnes hľadajú odpoveď jednotlivci aj firmy.

Neviete sa sústrediť alebo podať výkon, aký by ste chceli? Cítite sa unavení, či vyhoretí a často pritom neviete zaspať a dobre si odpočinúť? Dnešná rýchla doba a zvýšená miera stresu si vyberá daň v podobe únavy a vyčerpania, zvýšenej nervozity, bolestí hlavy, či svalových kŕčov. Každý z nás potrebuje nájsť správny životný balans viac, ako inokedy. Zdravé nastavenie vlastného work-life balance, vyvážený jedálniček plný čerstvého ovocia a zeleniny, dostatok spánku či pobytu na čerstvom vzduchu je pre celkové zdravie človeka veľmi dôležité a nič z toho by sme nemali zanedbávať. Ak si však chcete nastaviť správny životný štýl a udržať sa v top kondícii v každej situácii, je dôležité dbať na správne nastavený pitný režim a pravidelné dopĺňanie potrebných vitamínov a minerálnych látok.

Prvá pomoc pri strese a vyčerpaní

Jedným z najviac potrebných a hlavných minerálov vyskytujúcich sa v ľudskom tele je horčík, ktorý sa nazýva aj antistresový minerál. Podieľa sa totiž na veľkom množstve metabolických reakcií organizmu, spojených so zvládaním stresu – cez deň podporuje správne fungovanie svalov, nervového systému či psychiky. Večer pomáha telu s tvorbou melanínu a prispieva tak ku kvalitnému spánku. Pravidelný príjem horčíka by mal byť základom zdravého života a psychiky. Keď sa doplní správnou kombináciou vitamínov a minerálov, efekt môže byť pritom ešte lepší.  

Udržte sa v TOP kondícii – sústredení a bez stresu

Optimálny pitný režime je mimoriadne dôležitý najmä v horúcich letných dňoch. Teplo je tiež jeden zo stresových faktorov. Na boj proti stresu je vhodný nízkoenergetický sýtený nápoj pripravený z prírodnej minerálnej vody s vitamíny skupiny B, selénom a výťažkom z medovky. Vitamíny B1 a B6, pomáhajú k normálnej psychickej činnosti a normálnej funkcii nervovej sústavy. Selén chráni bunky pred oxidačným stresom a vitamín B5 pomáha telu k normálnej mentálnej činnosti.

Ak potrebujete podporiť sústredenie sa, pomôže vám nízkoenergetický sýtený nápoj pripravený z prírodnej minerálnej vody s vitamíny skupiny B, zinkom a výťažkom zo ženšenu. Vitamíny B1, B3 a B7 prispievajú k normálnej psychickej činnosti a normálnej činnosti nervovej sústavy. Vďaka obsahu zinku pomáha minerálka aj k správnej činnosti rozoznávacích funkcií.

Ak sa potrebujete udržať v plnej pozornosti, splniť každý bod na TO-DO liste a v top kondícii zvládať každodenné stresové situácie, doprajte si sústredený a zdravý život aj vďaka sile prírodného horčíka v Magnesia PLUS.