Čoskoro v predaji! Letná limitka IQOS ILUMA Neon Purple osloví energiou farieb

Leto je už tradične prehliadkou žiarivých a sýtych farieb, ktoré si s obľubou obliekame alebo nimi pútame pozornosť pri zaujímavých módnych kúskoch. Farebným doplnkom, z ktorého nespustíte oči, bude tohtoročná letná limitka IQOS ILUMA Neon Purple. Pripravte sa, do predaja ide už o pár dní a bude to skutočne exkluzívna záležitosť.

Dospelí fajčiari, ktorí chcú prejsť na lepšiu alternatívu ako sú klasické cigarety, majú jedinečnú príležitosť urobiť to vo veľkom štýle. Už 10. júna začína predaj dizajnovo vyladenej letnej limitky IQOS ILUMA Neon Purple, z ktorej sa dostáva do predaja len veľmi obmedzený počet. Poteší to špeciálne tých dospelých fajčiarov, ktorí vyhľadávajú skutočne originálne veci a potrpia si na perfektný dizajn.

Novinka s dizajnérskou cenou Red Dot

Limitovaná edícia IQOS ILUMA Neon Purple je inšpirovaná energiou letných farieb, kde sa prelínajú neónovofialové odtiene s ružovými. Oslavuje komunitu dospelých fajčiarov, ktorí skončili s cigaretami a rozhodli sa prejsť na bezdymové alternatívy. Táto komunita má už na celom svete 20,8 milióna dospelých používateľov. Za štýlovú estetiku a farebnú odvážnosť získalo zariadenie prestížnu dizajnérsku cenu Red Dot.


foto: Zdroj PMI

Dostupná v troch verziách

IQOS ILUMA je bezdymové zariadenie, ktoré využíva technológiu indukčného ohrevu bez nahrievacej čepele a nutnosti čistenia. Pri použití nedochádza k spaľovaniu, zariadenie náplne iba nahrieva a produkuje aerosól, ktorý obsahuje výrazne menej škodlivých látok než cigaretový dym. Aj keď nie je bez rizika, pretože obsahuje nikotín, ktorý je návykový, ide o lepšiu alternatívu pre dospelých fajčiarov než pokračovanie vo fajčení. Na Slovensku je táto limitovaná edícia v predaji od 10. júna 2024. K dispozícii je v troch variantoch – prémiový ILUMA PRIME, štandardný IQOS ILUMA a tiež zariadenie „všetko v jednom“ ILUMA ONE. 

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

Zdroj Titulná foto: Matúš Tóth