Letná limitka IQOS ILUMA Neon Purple: Energia farieb v každom detaile

Dospelí fajčiari, ktorí chcú prejsť na lepšiu alternatívu ako sú klasické cigarety, majú jedinečnú príležitosť urobiť to vo veľkom štýle. Od 10. júna je v predaji dizajnovo vyladená letná limitka IQOS ILUMA Neon Purple, z ktorej sa dostal do predaja len veľmi obmedzený počet.

Farebná oslava leta  

Bezdymová letná limitka poteší špeciálne tých dospelých fajčiarov, ktorí vyhľadávajú skutočne originálne veci a potrpia si na perfektný dizajn. Limitovaná edícia IQOS ILUMA Neon Purple je totiž  inšpirovaná energiou letných farieb, kde sa prelínajú neónovofialové odtiene s ružovými. Oslavuje komunitu dospelých fajčiarov, ktorí skončili s cigaretami a rozhodli sa prejsť na bezdymové alternatívy. Táto komunita má už na celom svete 20,8 milióna dospelých používateľov. Štýlovú estetiku a farebnú odvážnosť ocenili odborníci prestížnou dizajnérskou cenou Red Dot.

Spojenie výnimočného dizajnu so špičkovou technológiou

IQOS ILUMA je bezdymové zariadenie, ktoré využíva technológiu indukčného ohrevu bez nahrievacej čepele a nutnosti čistenia. Pri použití nedochádza k spaľovaniu, zariadenie náplne iba nahrieva a produkuje aerosól, ktorý obsahuje výrazne menej škodlivých látok než cigaretový dym. Aj keď nie je bez rizika, pretože obsahuje nikotín, ktorý je návykový, ide o lepšiu alternatívu pre dospelých fajčiarov než pokračovanie vo fajčení.

Cigarety sťažujú dýchanie, ale po šiestich mesiacoch úplného prechodu na IQOS môžete lepšie dýchať v porovnaní s pokračovaním vo fajčení, čo dokazuje šesťmesačná klinická štúdia vykonaná v USA s 984 dospelými fajčiarmi.

Dostupná v troch verziách

Na Slovensku je táto limitovaná edícia v predaji od 10. júna 2024. K dispozícii je v troch variantoch – prémiový ILUMA PRIME, štandardný IQOS ILUMA a tiež zariadenie „všetko v jednom“ ILUMA ONE. 

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

Zdroj  foto: PMI