Zabudnite na zlozvyky. Valentínska výzva, ako dať stopku dymu

Zlozvyky nás prenasledujú na každom kroku. Vždy však existuje riešenie a nejaká alternatíva. Práve tých, ktorí holdujú fajčeniu, môžete prekvapiť na Valentína niečím, čo im pomôže dať stopku cigaretovému dymu.

Pripomeňme si lásku. Správne! Už o pár dní tu máme obľúbený sviatok, ktorý zamilovaným párom prináša 14. február. Mnohí si práve v tento deň vymieňajú darčeky. Originálny darček na Valentína ale dokáže občas aj potrápiť. Čokoláda, večera, kytica, parfum, romantický víkend pre dvoch? To všetko tu už bolo. Poďme vymýšľať ešte niečo iné.

Dnes sa zameriame na dospelých fajčiarov, ako im podať pomocnú ruku v prípade, že nedokážu prestať s fajčením klasických cigariet a napriek tomu túžia po zmene. Pre nich môže byť vhodnou voľbou bezdymová alternatíva, ktorá neprodukuje nevábny cigaretový dym a ktorá môže dospelých fajčiarov motivovať k tomu, aby svoje zlozvyky držali na uzde.

Bez dymu na Valentína, ale aj po ňom

Dospelých fajčiarov tak už nemusí trápiť dym z klasických cigariet, majú na výber revolučnú alternatívu v podobe IQOS ILUMA. Tento skvelý tip na valentínske prekvapenie je určený len pre dospelé fajčiarky a dospelých fajčiarov, ktorí nedokážu alebo nechcú prestať s fajčením. Výnimočná je tiež revolučná technológia indukčného nahrievania tabaku SMARTCORE INDUCTION SYSTEMTM.

Bezčepeľové zariadenie prináša niekoľko benefitov – keďže nahrieva tabak vo vnútri, nie je zariadenie potrebné čistiť. Pri jeho používaní nedochádza k spaľovaniu tabaku, namiesto dymu produkuje aerosól. Ten obsahuje výrazne menej škodlivín ako cigaretový dym. Na výber prichádza v troch prevedeniach – od prémiového zariadenia IQOS ILUMA PRIME, cez IQOS ILUMA, až po zariadenie „všetko v jednom“ IQOS ILUMA ONE.

Príjemné zemité farby a štýlový dizajn takisto upútajú dospelých fajčiarov. Puzdrá si môže dospelý používateľ personalizovať pomocou množstva farieb a textúr, pri zariadeniach IQOS ILUMA a IQOS ILUMA PRIME je takisto široký výber materiálov, farieb a textúr krytov, obalov na nabíjačky či ozdobných krúžkov pre nahrievače.

Bezdymové zariadenia IQOS ILUMA vo všetkých troch verziách sú dostupné na Slovensku v predajniach IQOS, v online predaji a na ďalších vybraných predajných miestach.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

Zdroj: PMI