Čo prezradila stálica hudobného neba Dara Rolins o spolupráci so spoločnosťou AVON?

  Ženská sila je výnimočný jav. Funguje ako prúd rieky

  • Takto pred rokom sa začala vaša spolupráca so spoločnosťou Avon na kampani, ktorá poukazuje na silu ženskej krásy, vôle. Čo vám priniesla?

Opäť ma utvrdila v tom, že ženská sila je výnimočný jav. Navyše, ak pracuje sústredená a niekoľkonásobne znásobená, funguje ako silný prúd rieky. Má schopnosť strhnúť pozornosť, presúvať energie, robiť zázraky. Počas  našej spolupráce som opäť raz mala možnosť stretnúť niekoľko ďalších výnimočných žien, ktoré dokonale vystihujú  podtitul celej tejto kampane, a to, že sme silné len vtedy, ak jedna druhej fandíme. Vieme sa podporiť, podržať, radovať sa z úspechu tej druhej.

  • Kampaň má ambíciu podporovať ženy, aby mali odvahu splniť si svoje sny. Vám sa podarilo splniť si svoj sen?

Plním si ho každý deň. Mám prácu, ktorá ma napĺňa a nie som jediná, ktorú baví. Mám skvelú dcéru, verných fanúšikov a možnosti pomáhať, meniť, upriamiť pozornosť tam, kde je treba. A k tomu mám naozaj z pekla šťastie na fajn ľudí v mojom živote a vydarené spolupráce! Či už tie hudobné alebo iného druhu. Napríklad práve túto s Avonom. Takže áno, toto všetko mi dodáva odvahu neprestávať veriť, že sny sa plnia každému a bez prestania všade.

  • Veríte v úprimné kamarátstvo medzi ženami?

Ani na sekundu neváham pri odpovedi áno! Ja sama niekoľko takých kamarátiek, žien, sestier v živote mám a dala by som  za ne dala aj ruku do ohňa. Grlpwr je ako viera. V seba, v nás, v úspech, šťastie, harmóniu. A nehovorím to ako frázu, alebo niečo, čo som si niekde prečítala. Ja to žijem, pohybujem sa v tom, tá energia patrí do môjho dennodenného života.

  • Ste krásna žena, vyžarujúca pozitívnu energiu, radosť zo života, ale aj pokoru. Čo je pre vás osobne zdrojom energie a pozitívneho myslenia? Myslíte si, že optimistom sa človek musí narodiť ?

Myslím, že určitý pohľad na život je zapísaný už v génoch. Ale aj keď je niekto rodený pesimista, môže ho jeho schopnosť byť vnímavý, empatický a nesebecký meniť a tvarovať. Ako keby robiť lepším. A tým pádom aj šťastnejším.

  • Vaša profesia vyžaduje aj výbornú kondíciu, ktorú bezpochyby máte. Ako sa staráte o svoje zdravie?

To, že sa k svojmu telu chovám slušne, beriem ako svoju povinnosť. Chcem po ňom, aby mi slúžilo a tak musím aj ja, na oplátku, slúžiť jemu. Premýšľam a riešim, čím ho kŕmim a rovnako tak v ňom aktívne živím aj zdravého ducha. Cvičím jógu, tá udržuje moje telo aj psychiku v prirodzene zdravej rovnováhe.

  • Aké te plány na najbližšie obdobie? Môžeme sa tešiť na nové CD, alebo koncerty?

Mám hromadu plánov, ktoré vznikajú priebežne. Hudba  je postavená na emóciách a tie sa nedajú definovať presne. Nemyslím si, že by som mohla svojich fanúšikov nudiť. To nemám v pláne ani v povahe (smeje sa) .Takže si myslím, že so mnou bude aj naďalej veselo…

Ďakujem za rozhovor

Martina Galátová