Starostlivosť o pokožku a pleť, ktorú oceníte práve počas horúcich letných dní

S prichádzajúcim letným obdobím je starostlivosť o našu pleť i pokožku tela kľúčová. Široké portfólio obľúbených Anew Solar Advance výrobkov sa preto teraz rozrastá o unikátnu novinku – Ochranný pleťový sprej s OF50. Doplňte svoju každodennú starostlivosť aj o nestarnúce klasiky v podobe omladzujúceho pleťového krému na opaľovanie s OF50 a zmatňujúcim tónovacím krémom na opaľovanie proti starnutiu pleti s OF50 Solar Advance. Starnutie by nám vrásky na čele predsa robiť nemalo!

Slnečné lúče na pleti sú balzamom pre dušu, no je veľmi dôležité tiež myslieť na patričnú ochranu a vybrať si účinnú starostlivosť v podobe opaľovacieho krému s vysokým faktorom, a predísť tak neželaným vráskam. Rad výrobkov Anew Solar Advance vychádza v ústrety potrebám mladej či zrelšej pokožke, vrátane tej citlivej, a postará sa o jej blaho. Objavte dokonalú starostlivosť ako stvorenú na leto.

Určite by ste nemali prehliadnuť Anew Solar Advance výrobky, vďaka ktorým si môžete dopriať letné slnko bez vrások.

Omladzujúci pleťový krém na opaľovanie s OF50 so zmatňujúcim efektom

Objem: 50 ml

Bežná cena: 22,90 €

Účinný pleťový krém na opaľovanie sa pýši svojim jedinečným zložením pre omladenie pleti. Vďaka vysokému ochrannému faktoru je vhodný na citlivú pleť náchylnú na spálenie od slnka. Výsledkom matného efektu je zdravo vyzerajúca pleť bez lesklého či mastného vzhľadu.

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Vedeli ste, že výrobky spoločnosti Avon získali viac ako 300 ocenení za posledné tri roky? Nenechajte si ujsť TOP letnú ponuku zo širokého portfólia sprchovacích gélov i krémov. Medzi nestarnúce klasiky pribúda neodolateľná letná vôňa Aloha Monoi. Sprchovacie pomôcky nielenže rozvoňajú vašu pokožku, ale vytvoria z každej sprchy a kúpeľa nezabudnuteľný zážitok. Šialené teplo si každá z nás rada spríjemní sviežou sprchou. Rozmaznávajte sa kvalitnými a voňavými sprchovacími gélmi či krémami. Široké portfólio spoločnosti Avon ponúka nielen jemné sprchovacie krémy, ale aj revitalizujúce gély vhodné pre citlivú i suchú pokožku. Vybrať si môžete z ovocných, sviežich aj zvodných vôní.

 Sprchovací gél Lagoon

Objem: 720 ml

Bežná cena: 7,70 €

Ponorte sa do osviežujúceho prameňa tropickej lagúny a pocíťte revitalizujúcu silu melóna a hrušky.